Moje nejoblíbenější celebrita součastnosti.  (♥) Kristen Stewart()

(♥) BestSisterSites (♥)

The Lost Parfume - povídkaDeníčeq

31.srpna

31. srpna 2010 v 14:49 | IsSanQa ElInQa
KONČIM S BLOGEM!

Sorry lidičky ale už mě blogování nebaví a BSS neobíhají a to mě sere. Založim si novej blog a budu na nej psát jenom povídky. Jestli někdo chce můj FB tak ať mi napíše na mail. ( koudelkova.ela@seznam.cz )

28.srpna

28. srpna 2010 v 13:34 | IsSanQa ElInQa
.


Lidi! Jsem zpět! Dneska jsem vrátila z 14 denního tábora a věřte tomu bylo to supr! O problémech nebudu mluvit je furt ta stejná písnička. A nejvíc písničky: Láska v housce, Zamilovaný Něšťastná, Hvězdář. Jsem jak nakažená. Je mi líto, že si nějaká Sb myslí, že už je nelowuju a Káťa si mě smazala. :'( Psala jsem přeci do článku že asi nestihnu napsat a odjíždím na 14 denní tábor. AcH jo! Jinak mi přišla ta alpine mikča! Úplně luxusně chlupatá. Tak a já jdu obíhat !

13.srpna

13. srpna 2010 v 10:59 | IsSanQa ElInQa
.Tak jsem se řádně vyspala a je mi už 1000x líp. když se budu ty dva dny řádně zdravit možná v něděli odjedu. Pudu papat všechny možný dobrý věci (který nenávidim) ale chci jet! Udělám si zatím meněí rekonstrukci. Takže nové zahlávko atd.. Bude to něco podobného jako mám teď. :)
Jinak jsem usoudila, že pro udělám nová pravidla, protože se mi zdá, že i když nemají pozastaveno docela na mě kašlou a taky mě dost se*e, že někteří píšou OBÍHÁM... to nesnesu!

Taky jsem se rozhodla, že ukončím SONC na mém blogu, protože na to vyloženě soutěžící se*ou!

IsSanQa ElInQa
xoxo

12.srpna

12. srpna 2010 v 19:26 | IsSanQa ElInQa
,


Dneska jsem se vrátila z vody!
Jsem tu teĎ jenom na dva dny a pak možná pojedu na tábor.
Možná?  Mám teplotu 37.7 a bolí mě hlava, je mi na zvracení.
Chyběly jste mi vy moje MUCQY!
Doufejme, že se vyzdravím. Zítra možná napíšu pokud mi nebude hOOdně blbě.
Ách jo Adélka mi chybí ♥♥♥

IsSanQa ElInQa
xoxo

5.srpna

5. srpna 2010 v 17:08 | IsSanQa ElInQa
IsSanQa ElInQaZdravíim všechny blogařre!
Vráatila jsem se od babičcky a je mi něejak šsauf! Potřrebuju si zabalit, protožze zejtra téeda odjíiždíime na vodu. Akoráat prej sou na Lužznici povodněe ažz 2. stupněe. Ale znáate to noviny a bulváar toho nakecaj. Takžze to bude trošsku víic rozvodněenáa =D. mějte se famfáarověe. A sorry, že píišsu tak kráatkýy čcláanek, ale je mi blběe a musim se balit. Oběehnu SB nebojte.

P.S. na tý fotce já =D 

2.srpna (Tak trošku pozastavuju)

2. srpna 2010 v 9:40 | IsSanQa ElInQa
ojoj


Tak už je konečně 2.srpna! Nějaký s*áči mi pořád posílaj reklamu na liposukci! Jinak jsem ohromě ráda, že si mě do SB přidala °^ Michelle Isabelline ^° . Omlouvám se, že jsem tu o víkendu nebyla. Byla jsem jako vždy na statku. Ach jo nemám co dělat tak se začnu balit na vodu. Jedeme sice až v pátek, ale nevadí. Dneska okolo poledene pojedu k babičce a budu tam až do čtvrtka. Ve čtvrtek okolo oběda pojedu domů a budu se komplet balit na vodu. Na vodě budu až do desátýho. A čtrnáctýho už zase odjíždím na tábor a z nej se vrátím až dvacátého sedmýho.
Takže tak trošku pozasatvuju. SB prosím nemažte si mě! Ve čtvrtek se pokusím vám povykládat jak a co u babičky. A až se vrátím z vody tak taky něco málo přidám. Tak se prosím nezlobte!

Díky za pochopení atd. atd.  
Vaše IsSanQa ElInQa

31.července

31. července 2010 v 10:56 | IsSanQa ElInQa
USA


31.července

Ty vole! Nechi sice mluvit sprostě, ptorože se podařilo to trošu umírnit, ale co je moc to je moc!
Dneska jsem vstala jako normálně ve čtyřtvrtě na 9. A chystala se, že pojedem na statek. Protože jsem tam včera našla malýho zrzavýho kocourka tak jsem si vzala i smetanu. V půl desátý to mě měl táta vyzvedávat.
Mi napsal od Káti z mobilu: Omlouvam se moc ale min. dopolede nejsem schopen nikam vyrazit. Nemam tel. tak jedine pres Katu. Toho dne je mi dnes opravdu lito, tesil jsem se.. ale nejak se vse vecer zadrhlo a neslo drimajici spory mezi nama rozumne vcas ukoncit.

Na zabití! Ten zrzavej chudinka už včera skomíral hlady. A kvůli nim teď chudák bude hladovět bůh ví jak dlouho! Fakt jako jsem asi rozumější něž oni. Když jseme se třeba s Áďou na něčem nepohodly tak jsme to vyřešily normálně. Ne hádkama. A táta vždycky při stresu rozfláká mobil! Má větší spotřebu mobilů, než nikdo koho znám. Už mi tčou první slzičky jak vám to píšu. Ach jo!
Já je fakt nenávidim! Kvůli nich chcípne malej kocourek, kterej se chudinka ztratil mamince.

Má odpověď: Ach jo tys rozflakal mobil co ?

Dalsi eSMSka: Kvuli vam tem malej kocour chcipne!

Miluju vás mOOc lidi, ale dnseka z toho nic nebude. Potřebuju se vypovídat Áďe Levinský :'(. Pokud neni ještě na tech nákupech nebo co :D. Tak pá lidi jdu vyrobit umrtní list kocourka kterého neznám... :D

IsSanQa  

29.července

29. července 2010 v 13:27 | Elkinka
denís
Tak jsem se denska pokusila něco napsat. Založila jsem totiž rubriku The Lost Parfume. A budu do ní psát povídku. Protože miluju koně tak bude trošku o koních. Ach jo Áďa mi odjela někam trošku do pryč a já nemám s kým si pořádně pokecat. Pokecala bych si se Sissi, ale nesleduju ANIME a ona vlastně na nic jinýho nemyslí. :D Nojoo! Tak půjdu ko kauflandu. Možná zavolám Terezce jestly neni doma. :) Mohla by s ní bejt celkem sranda mne...? Ale nic já stejně za 2 hodinky pojedu za kobylkou (asi). Ale jezdit nebudu, protože má nejaký bolení bříška chudinka tak jí alespoň pořádnš vyhřebelcuju. Tak zatim čau lidi. Možná napíšu 1.díl Ztrecenýho parfému. :)
Tak teda zatim a Waka Waka ! :D

Natalia Sadness

28. července 2010 v 21:43 | Elkinka
Tahleta blondýnka z blogu natalia-sadnes.blog.cz
Udělala tak zvaný " Zvídavý dotazník". :D
Koukněte nejdřív na tohle video a pak na ONE MAN SHOW pod tím. :D
Je to docela prdel. :D


28.července

28. července 2010 v 12:04 | Elkinka
Achjo... jsem trošku na nervy.
Prosím hláseš mi ??
http://vse-stmivanisaga.blog.cz/1007/2-kolo-sonc
Ráda kdykoliv oplatím

FOR Áďa: Je to hezký, taky se nechi hádat a tak bych chtěla aby jsme si to trošku vyjasnili. Na začátku roku: jdu nové třídy a ty jsi byla první s kterou jsem se chtěla seznámit. Začaly jsme se spolu kamrádit. A protože jse si spolu rozuměli tak jsem prostě dělala to co nejlepší kamarádky. Když Míša Kováčová mi kvůli tomu svýmu "áďo já ti potřebuju něco říct" začla trhat nervíky. Po čase sem si to ujasnila s Luckou, ale to už byla nejlepší kámoškou Elišky Němcový. No a Sissina mě v tu dobu trošku namíchla s pojmem "nee-chan, = 10 sester". No byla jsem sama tak sem obvolávala všechny kluky. Jedninej byl Kryštof a toho jsem nechtěla. Pak jsem si na Míšu zvykla a říkala jsem si, že asi nejlepší kamarádky nebudem. Přestalo mi to vadit úplně a už jsem si prostě zvykla....
Chápeš ??? ... Jak to cítíš ty?  ¨

P.S. Žádné hádky

A teď k vám lidičky! Posledních pár dní se chci věnovat Afroditě a Ritě. Taky mi nějakej koník debil rozdupal box na čištění. Nic jinak nebylo tknutý, ale pamlsky byly pryč. :D  Tak to mě dostalo. Dneska si, ale koupím novej a snad už vám dodám víc fotek. Jinak mě napadlo, že bych udělala takovej dotazník apod. apod. , započítala bych do toho otázky. Jakého koliv typu, co bych měla zlepšit, co se ti na opak líbí, a co zase ne. Upřímnost oceňuji. Na otázky vám pak odpovím ve speciálním článku. Otázky a j. pište do jakých koliv AKTUÁLNÍH článků!

NA PRVERZNÍ OTÁZKY NEODPOVÍDÁM! :D 

27.července

27. července 2010 v 15:09 | Elkinka
ol
Dneska jsem si uvyla čištění. Takže se Afrodita s Ritou budou mít. :D Cca za 8 minutek si mě vyzvedne taťka a pojedeme za nima. Vim, takhle včera i předevčírem, ale chci se jim víc věnovat a trávit s nima co nejvíce času. Jinak v září musim najít nejlepší kamarádku! Sissi ráda bych, ale už to neni to co dřív a my už prostě asi nikdy nebudeme nejlepší KAS! Nevim jak ty, ale já to tak cítim. :'( Takže budu hledat... Chtěla jsem to zkusit s Paní Gomézovou :D, ale ta pro KAS není.
Bowling bych udělala nějka na podzimnebo před vánoci. ;) Protože o prázdninách by to bylo složité. Taky bych si chtěla najít nějaký kroužek nebo koníčka. Abych celé dny netrávila tím. že se budu flákat u PC a brečet, že nemám KAS :DDD (KAS je zkratka pro (kamárádky a sestry) :D).
Miluju svou velikou i krásnou kobylku a vezmu si denska foťák. Udělám vám nějakou fotečku aby jste věděli jak vůbec naše kobylušky vypadají a jak jsou obě roztomilé i když od sebe 5 let. :DD

Zatim ahoj taťka už zvoní ... 

26.července

26. července 2010 v 13:05 | Elkinka

Áaáchjjo! Posledních pár dní se mi vůbec nechce na blog.
Jsem líná jak nevim co. :D
Jsme v sobotu jsme byli na bowlingu! To bylo fakt super! Hráli jsme nejdřív bowling. Pak ping-pong a i track! To je takovej ten hokej. :) A v neděli na koníky jůůů. :)  A denska půjdu zase doufám, že zase nezapomenu ten klus a cval. :( Tak a měla bych jít ven takže půjdu po obědě na brusle nebo zazvonim na Sissi a půjdem hrát ten ping-pong. NeboóoóO jen tak pomůžu uklidit. :)
Achjo... nemám co dělat jdu si ohřát špagety zatim. Čauu

23.července

23. července 2010 v 9:01 | Elkinka
He loves me ?Pardoónek lidičky, ale včera jsem byla skoro celý den u kamarádky a večer jak strašbě pršelo jsem sše šla zaregistrovat na x teen. Kdyby jste byli tak mOOc hodní a hlásly pro mě. Nemusíte, ale budu za to mOOc ráda ♥ Tady Hlásni ♥ Děkuji moc těm kteří hlásli.
Aáďo ?? Nechtěla bys ke mě nebo já k tobě?? Nebo můžem jít někam ven :D Nafotit fotky a dát si je na blog :D. Já vim trochu šílený :D. Tak jinak 2.kolo SONC se nějak nehýbe :(. To zamrzí....

21.července

21. července 2010 v 9:36 | Elkinka
converska
Tákže denska pohoda, ale sakra jsem už ráno nemohla sspát.
Nechtěla by byemtss přijít ? Nebo já k ní ? Nebo někam ven jako včera? Jinak na mejlík jsem ti poslala. Je s tebou sranda.
|| www.lovehouse.blog.cz" alt="[°BoniTa_Nymfa°] || www.lovehouse.blog.cz"]
Ty jóó :D Ty jó :D Trošku mě hráblo :D. Jesti vám to pak nebude vadit tak v srpnu tady skoro nebudu. I kdyby vám to vadilo tak máte trošku smůlu :D. Od asi 6. do 10. jedem na vodu na Lužnici (dolní tok :D). A od 14. do asi 24. jsem na táboře v Českým Dubu. Kdyby tam někdo jen (kromě Sissi a Míšulky) tak prosím písněte ;). Seznámíme se....
Jinak porřád hledďám tu chlupatou mikču. Napsala jsem Killer.Izzy do mailu a přidala si jí na FaceBooku. Tak nevim jestli mi odepíše. Ona celkem dost bohatá si myslim, takže s prkotinou jak jsem já se nebude zabyývat :D. Tak jo lidi hele pak vaám napíšu delší článek jak zase uvidim moje krásný kobylky :). Aá tak sse meějte. Přidala jsem něco do Fashion tak se prosím podívejte a zanechte nějaký ten komentík. SONC probyýhá plnou parou tak si nezzapomenňte shánět hlaázsky. Pá pá a mějte se fain!

20.července

20. července 2010 v 11:45 | Elkinka
scene

Mám fakt blbou náladu.
Protože jsem se chtěla dneska jít S Áďou koupat a nemůžem páč jěště pořád nesvítí sluníččko. :((( Tak jsem jí alespoň chtěla navrhnout návštěvu nebo někam si zajít tatťka mi totiž z nenadání dal tissíc korunek a řekl: "O holydays máte s Kačkou stejný spotřeby penízzů tak abys neřekla."
OoOu mááj gárt! Tolik penízků jsem od taťky nikdy naráz nedostala, :D vždycky jenoOm za měsíc 400 korunek a teď litrřík!
Jinak MausinQa se mě ptala jak u babičky a dědečka. Tak pohoda. Sluníčko sice moc nesvítilo, ale měla jsem to jako kurz vaření :D. Babička mě totiž naučila uvařit něco málo.Moje kebwulka si sice moc nepamatuje, :D ale jo bylo to dobrej kurzík. Akorát mě děda celkem nas*al.
Protože babičinka už starší fenečka Betynka vyhrabala mláďátka Hraboše polního. Já jí odtáhla, ale už se trápily chudinky. Kdyby tam byly jěště chvilku jen tak, možná by se vzpamatovaly, ale děda vzal lopatu a ..... fůŮůj! Roz půlil je! Já to neviděla, ale měla jsem z toho fakt životní trauma! :'( Bylo mi jich strašně líto. Jsem taková citlivá ve směru zvířata. Až na pavouky! Ty bych vyvraždila :D. Jinak se snažit udělat blend s Kris, ale nějak mi to nejde! Ssem kvůŮli tomu protivná na ségru a ta zas na mě :D. Tak asi půjdu z nudy přestěhovávat a zároveň uklízet pokojíček. Mám tťam trošku bordel.
Díky moc za super návštěvnost!COMMENT please

                              


19.července

19. července 2010 v 16:24 | Elkinka
oko

Tak jsem přijela od babičky a dědy. :)
 Celkem pohoda...
 Áďo???  Platí to koupání zejtra ?
(Už začínám bejt jak Míša Kováčová :D)

Tak a vás ostatní žádám aby jste hlásli ;)
 V 1.kole SONC jsou dvě holčiny nerozhodně a já zítra odstartuji 2.kolo.
Potřebuju teda pomoct!!! Plosím zahlásněte! 

Jinak pak taková větší informace!
Možná s blogem na konci prázdnin skončim.
Proč??
Ani se neptejte .... :'(

17.července

17. července 2010 v 14:57 | Elkinka
Protože některá má SB nemají diplomky.
Tak jsem se rozhodla, že jim udělám.
Takže jaké SB chce ode mne diplom tak písněte do komentářů co na něj. ;)
Jinak 1.kolo SONC bude ukončeno 20.července. Tedy za tři dny.
Nezapomínejte si shánět hlásky ;) ;)

16.července

16. července 2010 v 18:26 | Elkinka
Lady Barbie

Táák v SONC zatím vítězí Xavier!
(novorozený z Twilight)

Kdyby někdo chtěl budu na FaceBooku.

Jakdete mě jako Ewiletka Muní.

Ale jenom hodinku!!! :)

Papáme zmrzlinku :)

Tak pááá

A hlasujte v SONC!


:)  :)  :)  :)  :)  :)

15.července

15. července 2010 v 8:44 | Elkinka

Lady Barbie

Ach jo...

Dneska jsem se špatně probudila :((( Jsem nevyspalá atd. atd.

Prosím vás moc abyste mi udělali radost a zapsali se do méDěkuji těm kteří se již přihlásili.

Přihlášeni jsou teprve 2 potřebujeme jich minimálně 5.

Nenašli by se prosím ještě tři adepti???

Budu ráda za každého :)))

13.července - podruhé

13. července 2010 v 16:30 | Elkinka
Converska

Tak nic nedaří se mi to :((( a chci nějakou kámošku k sobě.
Áďo??? Nechtěla bys přijít na kus řeči a popařit si ?
Třeba bys věděla co a jak... :)))
Jinak lidi upřímně...
Prdičky! V pátek jdu na kontrolu k doktorce.
Tak doufám, že to dobře dopadne.
Hlavní informace:
Udělám asi nějakou soutěž.
Buďto SONC, SONT nebo SONS a možná i SONB :D
Tak nevim..nevim...
Mno...uvidíme 

13.července

13. července 2010 v 9:37 | Elkinka
Tak ja sami můžete vidět rekonstrukce 0.1 probíhá.
Jěště udělám menu s mými star a nechám to tak až do konce prázdnin a pak se uvidí :)

Rekonstrukce 0.1

11. července 2010 v 19:14 | Elkinka
Takže v tomhle vedru sem dostala krční angínu :D
Nemůžu ani k vodě na sluníčko prostě nic!! :(
Tak si udělám rekonstrukci ;)

9.července

9. července 2010 v 9:10 | Elkinka
Vrátila jsem se z Olomouce včera ale bylo 9 hodin a mamka už mě nepstila na pc :(
Jinak ode dneška jde blog v normálním provozu akorát znáte to PRÁZDNINY to se chodí koupat a opalovat na prochajdy apod. tak se omlouvám když tady třeba o víkednu nebudu nebo i týdnu den vynechám ;) myslím, že to asi každej chápe :D a navíc jsem si dokoupila datadisk The Sims2 Noční život tak si taky párkrát za prázky zahraju :) Srdečně vítám svůj domov a teším se na moje dvě kobyly!!!

30.června

30. června 2010 v 6:58 | Elkinka
Tak denska končí naše škola!!! ♥♥♥ Vysvědčení by mi dávat nemuseli :D pyšní se na něm jedna trječka :( ale co neva :))
Chtěla bych se omluvit všem mým Affs, protože již zítra (čt 1.července) jedu na týden do Olomouce na malou dovču. Tak si mě prosím němažte ♥♥♥ ale samozdřejmě zkusím vyhledat internetovou kavárnu a na 10 minutek na blog a zanechat vám nějaké komentáře. Ale nic si od toho neslibuji :(( .

PŘEJI VŠEM HAPPY SUMMER 2010, AŤ MÁTE SPOUSTA KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ, DOBRÝCH PŘÁTEL, A AŤ SE VÁM NIC NESTANE ;))

Happy Sumer My Affs!

25.června

25. června 2010 v 13:22 | Elkinka
Ááá! Konečně je teplíčko takže denska nic nenapíšu. Jdu se koupat a pak na cvičení možná jeden 2 článečky ale víc ne :D Ahojky!!!

24.června

24. června 2010 v 17:11 | Elkinka
Tak jsem jen tak prohrábávala videa na youtube a vzpoměla jsem si na Čmejrovku :D
Holky naěšla jsem Samaru a musela jsem se strašně smát když pomyslím na to jak jsme se všechny choulily na tý jedný velký posteli :D a bály se že z tý studny co tam je vyleze Samara :D
Tak na MEMORIES 2010!!!

22.června

22. června 2010 v 17:22 | Elkinka
Jéé! Jsem štěstím celá bez sebe! Byla jsem denska ve městě v ROSSMANU.
Samozrřejmě hned se navalím ke kosmetice.
A co nevidím, nová kolekce Essence Twilight saga:Eclipse!!! *omdlévá*
Tak jen tak koukám a malý papírek mě do očí vrazí.
SOUTĚŽ!

1.cena:
čtyřdenní zájezd do Los Angles pro dvě osoby,včetně všech cestovních výdajů a exkluzivníhoškolení ve stilingu

2. až 25. cena:
2 lístky na film Twilight sága: Zatmění

26. až 50. cena:
beauty set značky z kolekce "Twilight sága: Zatmění,,

Tak jsem vyplnila přihlášku a zejtra jí pošlu. Chi něco vyhrát skarííš!

21.června

21. června 2010 v 16:37 | Elkinka
Zítra ve středu na STREET DANCE 3D :** Jdu s Terezkou a Verunkou! Pořádně si to užijem! Žeby opilecký svazeček malých holek! :D Néé kecám :D Doufám, že se konečně dozvim kdy u nás bude Twilight Saga : Zatmění .... strašně se těším a kdo by se mnou chtěl jít tak má smůlu, protože jsem už dohodnutá s bandou from school!! :DD tak se mějte a ve škole se porádně nuďte, protože to učítele nejvíc sere zvlášť ty naše :D tak čau  asi dneska jěště písnu :)) ♥♥♥

P.S. for Ronsetsu

sry ale minule jsem s tebou chtěla jít na twilight sagu nový měsíc a ty jsi nemohla a na tvou mamku bych moc nespoléhala takže se nezlob a jsi z nee-chankama ale já to určitě nebudu!

O_o. 

Už mě docela sere jak mě tak trošku zahazuješ. Byly jsme 2 ségry a ty jich máš najednou asi cca 20. *nebul*  Nebo mě vydíráš tím, že brečíš a jenom ADOPCE! ADOPCE!
Jenže není to tak jednoduchý jak si ty myslíš nemůžu si jen tak zajít na úřad a říct blabla...adoptuju...blabla !!!! Takže si potřebuju odpočinout a srovnat si všěchno v hlavě a asi až na táboře v Srpnu! Zamysly se nad tím prosím a uvědom si, že to neviřešíš tím že skočíš pod vlak! Taky jsem si myslela, že se tím něco vyřeší, ale akorát tím ukážeš svoji slabost a neschopnost řešit problémy. Sry ale už jsem ti to prostě musela říct.  

DIPLOMKY!

19. června 2010 v 15:13 | Elkinka
Prosím písněte komentík →Affs abych věděla co chcete na diplomek.
 Diplomky pro ← Byemtss,Ronstesu,SelenuGomezfanblog,Kikhusi a Verunku

Ty ↑↑↑↑↑ už diplomky mají ♥ prosím zanechte komentík jestli se líbí :)

Ostatní ať mi napíšou do komentů ↓↓↓↓↓ co chtějí na diplomek! ochotně ho udělám :)))

18.června

18. června 2010 v 14:15 | Elkinka
Čau! Takže se nadšená! Mám zase 2 nové affs. Chcete diplomky?? A co na ně ?? Já jenom abych věděla :D

Hlasíky plosím!

17. června 2010 v 21:17 | Elkinka
Prosím: Photo na červenec 2010  a  Photo na srpen 2010  Děkujííí ale nepište komentíky ale anketku!

17.června

17. června 2010 v 21:06 | Elkinka
Ahoj!!

15.června - DIPLOMKY PRO AFFS!!!

15. června 2010 v 21:44 | Elkinka
TaK jSeM Se kOnEčNě DohRAbalA k TOmU. UDěLat MéMu kAžDéMu Affs DiPloMek zA SB. A TAdy jsOu. :))

14.června - dnes již pod druhé

14. června 2010 v 20:45 | Elkinka
PrOsíM vyBeRte foTkU na čeRvEn 2010 →→ zde

14.června

14. června 2010 v 15:57 | Elkinka
Tak dneska zse na jump! A mám nové affs →o-O ! Moje kámoška ze školy. Co nejdřív vyrobím diplomek i Pro Adelku. AlE teĎ uŽ musíM na Jump jDu sI tAky Pro TužTičku nA fRanCouZkouU ManIkúru. Tak papa

3.června

3. června 2010 v 20:38 | Ewl@we♥*
Dnes okolo páté ráno se naší kobyle Afroditě narodila krásná kobylka!
Chtěla bych vás poprosit o malou radu...
Měla by se jmenovat: Rose,Rosa nebo Rosemary??? Taťka se ségrou by chtěli Rosemary.
Mě to jméno připadá trochu zastaralé... ale nevadilo by mi to. 

Omlouvám se

2. června 2010 v 19:30 | Ewl@we♥*
Pardon!
Jak jste si už určitě všimli články za minulý týden nepřibily.
Proto se odedneška snažit být víc aktivní a dát na blog minimálně 1 článeček za den.
Ať už to budou obrázky, styly, móda, musika a určitě i deníček snad něco přibude.
To víte náročný dny ;D

27.května

27. května 2010 v 16:03 | Ewl@we♥*
Musím na doučování z ajiny.
Hele čus a srík, že jsem teď moc nepřidávala článekčky.
Chodím totiž na nové cvičení a škola volá pá.

18.května

18. května 2010 v 15:46 | Ewl@we♥*
Zdravím Vás!

Dneska jsem toho moc neudělala :D
Je to taky asi tím, že jsem od pondělí doma.
To víte lítají ve vzduchu různé nemoci od chřipky až po žloutenku. Třeba :D
Už toho asi moc neudělám, protože jdu k tátovi a jak ho znám nebude moc HAPPY, když budu na compu. Njn, život xD
Pokusim se ještě dopsat první díl jedné z povídek.

15.května

15. května 2010 v 22:08 | Ewl@we♥*
Tak tady máme spoustu anime a jeden nový style ;)
Teď mi to prostě nedá a musim dokoukat ice hockey. Sui(švýcarsko) vs. Cze(česká republika

Hezky se mi vyspinkejte do růžova ;) Dobrou.

14.května

14. května 2010 v 21:33 | Ewl@we♥*
Tak lidi máte tady prvná styl: Emo.
Doufám, že se bude líbit a dobrou!

P.S. Dokoukejte jěště tu Pravou blondýnku na Nově ;)

13.května

13. května 2010 v 21:29 | Ewl@we♥*
Ahoj lidičqy!

Jak vidíte, blog pokročil. Přidala jsem pár nových článečků i když to zatím není nic moc.
Zítra doufám taky něco stihnu, ale asi toho nebude moc protože mám cvičení (jógu).
Teď už me táta vyhání, že je prej moc hodin tak se hezky vyspinkejte a páá mořná zítra ;)))

První zápis

12. května 2010 v 17:01 | Ewl@we♥*
Tak zdarec lidičqy!Kitty

Protože se snažím stěhovat svojí ponyholcinu sem na ewlawe. Tak mám poměrně víc práce. xD
Nechi vás ale nějak zanedbávat. Tak se sem pokusim přidat jěště pár článečků. Možná budou stejné z ponyholčiny, ale to vám asi neva, co? xD Nejspíš přidám starší díly povídek. Alespoň máte možnost si to srovnat a přečíst od znova. ;)
 
 

Reklama


Kopíruj se zdrojem!

○ Copyright © 2009-2010 | IsSanQa ElInQa, ewlawe.blog.cz
○ Hosting | Blog.cz  Thank you for your vist. Come agin.